Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

ГО "Родинний оберіг"

Дата: 22 серпня 2022 о 09:36, Оновлено 20 січня 2023 о 10:32

Інформація про використання добровільних  внесків

громадської організації “ Родинний оберіг  ” упродовж  2022 року

Статті витрат

Баланс

на 01.01.2022

14000,00 грн.

Надійшло –

39400,00грн.

Витрати, грн.

1

Матеріально-технічне забезпечення :

• придбання канцтоварів ( офісний папір, папки, файли, бланки учнівських квитків, особових справ, табелів, прапор, книги наказів, журнали з техніки безпеки, батарейки ) –4800,00 грн.
  • обслуговування оргтехніки ( заправка принтерів в канцелярії,  кабінетах виховної роботи,                             № 26,33, бібліотеці,  абонплата за (роботу  сайту закладу), ремонт та обслуговування                               копіювальних апаратів, придбання модему для Інтернету   )2780,00 грн.
  • придбання госптоварів для  проведення поточного ремонту меблів, приміщень, заміна замків – 2312,00 грн.
  • проведення  санітарної очистки  території, озеленення приміщень ( вазони, добрива, горщики ) ,покіс трави, придбання інвентаря та засобів  для прибирання території під час осінньо-зимового періоду ( лопати, пісок сіль, граблі), ремонт  та обслуговування газонокосилки, ремонт електропила ( заміна ланцюга)  ) – 2060,00 грн.;
  • поточний ремонт систем : водопостачання ( заміна змішувачів, сифонів, ремонт зливних бачків) – 4500,00 грн., електропостачання (заміна/ встановлення  вимикачів, розеток, стартерів, заміна ламп освітлення в каб. № 9 ) -  4400,00грн.
  • придбання інвентаря та засобів для прибирання приміщень  ( мішки для сміття, рукавиці, відра, швабри, віники) – 3000,00 грн.
  • засоби щодо дотримання особистої гігієни   ( серветки, паперові рушники, підставки для паперових рушників, контейнери для рідкого мила   ) - 1200,00 грн.
  • оплата послуг Інтернету  в каб. 45 ( січень, вересень, жовтень, листопад, грудень 2022 року  )  – 1370,00 грн.

2

Оплата банківських послуг (щомісячна абонент плата,  комісія банку за зняття та перерахування коштів)

3

Облаштування найпростішого укриття  ( придбання та доставка  піску в мішках                      350 шт.)

4

Підготовка до нового навчального року :

• ремонт теплообмінника вентиляційної системи  2400,00 грн.
  • придбання матеріалів  ( пензлики для фарбування,  водо емульсія ) для проведення малярних  робіт 2400,00 грн.

5

Придбання  ліків для формування аптечок невідкладної допомоги ( спортивний зал, кабінети фізики, хімії, біології, інформатики, трудового навчання)

6

Придбання спортивного інвентаря ( сітка для гри в волейбол) , ремонт спортивного обладнання ( баскетбольного кільця, заміна кріплень)

Всього витрат

Залишок на 01.01.2023 р.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.