Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

У ліцеї з нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження славетного сина України – великого поета і художника Тараса Григоровича Шевченка відбувся конкурс читців, присвячений пам`яті Тараса Григоровича Шевченка.
Конкурс декламаторів став для учнів чудовою можливістю проявити свої таланти.
Усі учасники конкурсу показали високий рівень володіння основами художнього читання й сценічної культури.Учні проникливо передавали особливості образів обраних ними творів та майстерно передавали емоції й почуття поезій.

Бажаємо нашим юним, талановитим декламаторам нових звершень і перемог!

П'ятикласники отримали свій перший "зірковий" А1-сертифікат на шляху до DSD (Німецький мовний диплом В2/С1).
А семикласники цьогоріч отримали сертифікати, які засвідчують володіння німецькою мовою на рівні А2.

Учні 3-Г класу вітають своїх дорогих, любих, найрідніших та найкращих матусь з Днем Матері.
Адже поки у дитини є мати, до тих пір і світить сонце, співають пташки, цвітуть дерева, до тих пір дитина має допомогу та розраду.
Любимо Вас, наші дорогі матусі!

Представники благодійного проекту в ігровій формі донесли до дітей важливу інформацію.
"СпівДія заради Дітей» — це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти.

Свій крам представляли учні 1-8 класів. Яких тільки смаколиків, корисних дрібничок не пропонували школярі учасникам ярмарку! Торг на ярмарку йшов жваво (торгували ще й наступного дня ), бо кожен розумів, що не просто поласує смачненьким, а й зробить добру справу. Між тим, старші школярі (9-11класи), купували, смакували та долучалися до благодійного заходу збором коштів.

Учні 6-В класу разом із батьками долучилися до мистецтва розписування писанок - символу Великодня, символу Весни, символу Вічності життя.

4 квітня, Квітці ЦІСИК виповнилося б 70 років...

Сьогоднішній урок позакласного читання учнів 3-В класу з класоводом Гуменюк Л.Д. та асистентом вчителя Павлюк О.В., був присвячений темі "Феномен Квітки Цісик: як американка з українським серцем підкорила світ".

Наші вихованці вкотре долучаються до збору продуктів та солодощів для воїнів на передову. Цього разу - Лиманський напрямок. Дякуємо учням та батькам 5-В, 5-Б, 6-А, 6-Б, 7-В класів.

Відбулася фінальна частина Чемпіонату України з волейболу серед команд Дитячої Ліги (дівчата 2010р.н.)

А перемогу в Чемпіонаті здобула команда Чернівецької обласної ДЮСШ, тренер Накоскіна Л.І.!
Щиро Вітаємо наших учнів, які у складі команди стали чемпіонками України:

Марія ПОЛЯК

Вікторія ЯКОБЧУК

Ірина ХАВРУНЯК

Збірна команда Чернівецького ліцею №8, прийняла участь у спортивних змаганнях з волейболу, серед юнаків 9-11 класів м. Чернівці

У переддень весняних канікул у ліцеї відбувся День учнівського самоврядування
Учні старших класів мали можливість побути в ролі вчителя та в повній мірі відчути неймовірну відповідальність, яку несуть сучасні вчителі

Як завжди, цікаво та пізнавально. Учням початкових класів розказали про види правопорушень, які можуть відбуватися в шкільному середовищі та на вулиці, про правила поводження з інформацією в ґаджетах, про поведінку в разі надзвичайних ситуацій.

Сьогодні Тетяна Никирса вчила відрізняти фейки від правди, показала на конкретних прикладах як це робити та радила взагалі довіряти тільки перевіреним джерелам інформації.

Розпис еко-сумок – процес не тільки приємний і сповнений творчості, а й сприяв розвитку: власноруч створюючи такий виріб, який запустив механізми розкриття креативного потенціалу.

У результаті зустрічі з делегацією із Німеччини ліцей отримав перспективу спільних освітніх проєктів і тісної співпраці.

Тарас Шевченко – більше, ніж поет чи митець. Це – людина-символ, людина-легенда. Він – поет, філософ, художник, різьбяр. Саме творчість Тараса Шевченка віддзеркалює нашу національну природу, світобачення, наше минуле і надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його „гідність, дух і пам’ять”
.